Хто з запорізьких нардепів відмовився просити ЄС про "безвіз"

ВР закликала Євросоюз надати українцям "безвіз" для короткострокових подорожей уже цього року

Звернення до Урядів держав-членів Європейського Союзу, Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму для громадян України Верховна рада ухвалила сьогодні, 16 листопада. За відповідне звернення надали голоси 261 нардеп, у тому числі семеро запорізьких, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дані поіменного голосування.

Так, законопроект підтримали представники президентської фракції – Ігор Артюшенко, Сергій Валентиров, Вадим Кривохатько і Микола Фролов; представник "Народного фронту" – Петро Ванат та члени групи "Воля народу" – Володимир Бандуров і Олександр Пономарьов. Не були присутні в залі під час голосування Петро Сабашук із БПП та В’ячеслав Богуслаєв із "Волі народу". "Опоблоківець" Євген Балицький, як і більшість його фракції, не голосував.     

У зверненні Верховна рада закликає уряди держав-членів ЄС підтримати законодавчу пропозицію Єврокомісії щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до держав – членів Євросоюзу, а Європарламент і Раду ЄС – "ухвалити без подальших зволікань", до кінця 2016 року, необхідні рішення про надання Євросоюзом безвізового режиму для громадян України.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье

Метки: #безвиз