ГК "ZTR" вибив віце-чемпіона Швейцарії із Кубку ЄГФ

Запорізькому клубові вистачило нічиєї, аби пройти далі у євро кубку

ГК "ZTR" вибив віце-чемпіона Швейцарії і…

ГК "ZTR" та ГК "Wacker Thun" відіграли заключний поєдинок другого раунду Кубку ЄГФ у запорізькому ПС "ЗАБ", повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу клубу. Підопічні Віталія Ната мали гандикап перед ГК "Wacker Thun" всього в один м'яч, тож протистояння було напруженим. Як і в попередньому матчі, швейцарські гості повели у рахунку на самому старті – 4:1, і досягли б суттєвого успіху в атаках, аби не запорізький воротар Антон Деревянкін, який парирував 43% ударів. Дві третини тайму знадобилось гандболістам ZTR, щоб нарешті повести у рахунку – на 21 хвилині 7:6. Мінімальну перевагу зберегли до закінчення стартового відрізку – 11:10.

На початку другого тайму запоріжці збільшили кількість забитих – 13:10 і більше не дозволили "Wacker Thun" вийти вперед. Найнервовішою видалась кінцівка гри, коли гості рахунок зрівняли - 20:20. Команди ще двічі обмінялись голами, у підсумку нічия - 22:22. Такий результат цілком влаштував підопічних Віталія Ната, тож ZTR крокує у третій кваліфікаційний раунд Кубку ЄГФ.