Депутати Запорізької міськради ухвалили бюджет і поаплодували собі

Повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

На сьогоднішній сесії депутати Запорізької міської ради ухвалили бюджет Запоріжжя на 2017 рік. Відповідно до цього документа в наступному році витрати міського бюджету складуть більше 7,6 мільярда гривень.

Основними статтями витрат традиційно будуть освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, житлово-комунальне господарство, інфраструктура та благоустрій.

При цьому у міськраді зазначають, що бюджет 2017 року можна вважати не лише соціальним, але і направленим на розвиток міста. Зокрема, у порівнянні з 2016 роком в наступному фінансування капремонту житлового фонду збільшили в 1,7 рази, утримання, будівництва, реконструкції доріг - майже в два рази.

За головний фінансовий документ міста проголосували 53 депутати, п’ять - утрималися, двоє були проти.

Підсумки голосування, згідно з якими бюджет було ухвалено, запорізькі депутати зустріли оплесками, адже ще на початку сесії мер попередив раду, що вона не розійдеться з сесійної зали, поки не ухвалить бюджет, а також нагадав, що сьогодні - найдовша ніч у році. Тим часом, за станом на 23:00 сесія Запорізької міськради, що розпочалася об 11:00, триває - порядок денний ще не вичерпаний.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье

Метки: #горсовет