Бриль пояснив, чому запорізьких активісток викинули з дорадчих органів ЗОДА

Запорізький губернатор надав пояснення виключенню Ірині Лех і Олени Єременко з обласної ради з питань розвитку підприємництва та регіональної ради підприємців

Очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль пояснив, чому запорізькі активістки Ірина Лех і Олена Єременко більше не входять  з обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва та регіональної ради підприємців Запорізької області. Про це губернатор написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає портал Depo.Запоріжжя.

Стосовно обласному координаційної ради з питань розвитку підприємництва Бриль зазначив, що він як її голова привів склад у відповідність до частини збереження паритетності сторін бізнесу і влади. Губернатор пояснив, що у складі попередньої ради на 10 представників влади приходилися 24 представники бізнесу. У новому складі - 28 членів: 14 представників влади і 14 представників об'єднань підприємців, бізнесу та науковців.

Щодо Запорізької регіональної ради підприємців, то склад цього органу обирається за поданням райдержадміністрацій та міст обласного значення, а голова ради, його перший заступник і заступники обираються з числа членів ради. "На жаль, кандидатури Лех І.І. і Єременко А.В. не були представлені жодної територією ", - зазначив Бриль.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що двох відомих запорізьких активісток - Ірину Лех і Олену Єременко -раптово "викинули" з дорадчих органів ЗОДА. Лех зазначила, що відповідні розпорядження порушують законодавство України, а саме порядок оновлення складу рад, визначений відповідними нормативно-правовими актами. Крім того, активістка пов’язала раптове виключення зі складу дорадчих органів зі своїм зверненням до Президента України, НАЗКА і НАБУ з вимогою оприлюднити декларацію про доходи очільника області Костянтина Бриля, яку засекретила СБУ.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье