Мелітопольські студентки здобули перемогу на обласному турнірі зі стрітболу

За право брати участь у фінальному турнірі всеукраїнських змагань боролися 36 команд з Мелітополя, Вільнянська, Запоріжжя, Гуляйполя і Дніпра

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

Зимовий турнір зі стрітболу "Zaporizia winter basket battle 3х3" відбувся в спортивному залі гімназії № 46 у Запоріжжі. Організаторами спортивного заходу виступили Федерація баскетболу України 3х3 і Федерацією баскетболу в Запорізькій області. За право брати участь у фінальному турнірі всеукраїнських змагань боролися 36 команд з Мелітополя, Вільнянська, Запоріжжя, Гуляйполя і Дніпра.

Із заявлених дев'яти команд мелітопольські спортсменки "МДПУ-1" показали вищий клас, з легкістю випередивши конкурентів. У півфіналі фаворита визначив один лише влучний кидок і студентки з Мелітополя перевершили в спортивній майстерності запорізьку команду "Хуліганки" з рахунком 10: 9. Наступна гра принесла мелітопольчанкам абсолютну перемогу на турнірі. З розгромним рахунком 11:1 "МДПУ-1" перемогла команду "Ромашки" із Запоріжжя, дозволивши зайняти другу позицію в турнірній таблиці. Бронзу на турнірі зі стрітболу завоювала команда "Дніпро".

Фінальний турнір пройде в лютому в Києві.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье