Мелітопольська молодь кинулася масово перевірятися на СНІД

Перевіритися на СНІД пропонують безкоштовно і анонімно

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначили на площі Перемоги в Мелітополі сьогодні, 1 грудня. В "швидкій" станції переливання крові можна було безкоштовно перевіритися на СНІД, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Машину "швидкої" припаркували біля бібліотеки ім. Лермонтова. Перевіритися на СНІД можуть всі бажаючі. Результат озвучують вже через 15 хвилин. Процедура проводиться анонімно. Людей, у яких виявили захворювання, тут же ставлять на облік.

Мелітопольська молодь кинулася масово перевірятися на СНІД - фото 1

"Щоб виявити хворих необхідно зробити тестування. У нашому місті воно є. Нам допомагають благодійні організації. Вони нас забезпечують швидкими тестами. Протягом 10-15 хвилин людина вже знає свій діагноз. Якщо результат буде позитивним, це не означає, що життя закінчене. Навпаки, знаючи свій статус, людина може почати лікування і навіть завести родину. Якщо почати раніше лікування, людина перестане бути рознощиком інфекції, а значить його діти вже не будуть заражені ВІЛ-інфекцією", - розповів головлікар центру СНІД Юрій Васюк.

У чергу ДО "швидкої" в основному вишикувалася молодь. Вони відзначають, що завдяки такій акції мають можливість упевнитися, що дійсно здорові.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье