Запорізькі важкоатлети опинилися в трійці лідерів Чемпіонату України

В Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, та серед спортсменів СДЮШОР, ДЮСШ, УОР

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Золото запорізькій команді на змаганнях приніс Ян Гречихін. У ваговій категорії +102 він підняв 252 кг (110+142).

Також чемпіоном України в категорії 96 кг з результатом 286 кг (135+151) став Вихованець КЗ "ЗСЗОШІСП" ЗОР Євгеній Кравченко.

Срібло чемпіонату України у ваговій категорії +109 кг здобув вихованець Бердянского відділення КЗ "ОСДЮСШОР з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського" ЗОР, Богдан Тараненко. Результат спортсмена — 267 кг (120+147).

Ще одним срібним призером став Микита Рибкін, який посів другу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії 73 кг з результатом 261 кг(120+141) у сумі двоборства.

Бронзу поклала до скарбнички Валерія Гуцуляк у вазі 64 кг їй підкорилася сума 133 кг (60+73).

У загальному командному заліку КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського" ЗОР посіла третє місце чемпіонату України серед СДЮСШОР.

Нагадаємо, у Запоріжжі відбудеться всеукраїнський турнір з вільної боротьби.