ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аеродром, на якому базувався 37-ий батальйон, продають, а бійців виганяють

Влада вирішила виселити бійців із запорізького 37-го батальйону, які базуються в селі Широке, на аеродромі
Depo.
29 травня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua
Аеродром, на якому базувався 37-ий батальйон, продають, а бійців виганяють
Аеродром, на якому базувався 37-ий батальйон, продають, а бійців виганяють

Натомість військових відправляють на голий полігон в Токмак. Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Z-city.

"Батальйон передали з відома 93-й бригади в 56-у. Наказом даної бригади батальйон повинен покинути Широке і піти під Токмак в чисте поле, на покинутий аеродром, де навіть проводів на стовпах немає, не кажучи про решту", - написав на своїй сторінці в Фейсбук волонтер Геннадій Старцев.

Як розповіла волонтер Наталя Зіміна, більшість бійців 37 батальйону і техніка знаходиться в зоні АТО. Вранці близько 8:00 військовим, які зараз знаходяться в Широкому, надійшов наказ виселитися. Бійцям навіть транспорт не надали.

Волонтери стверджують, що на обладнання бази на покинутому аеродромі в Широкому було витрачено від 8 до 10 мільйонів гривень. Завдяки зусиллям волонтерів і військових, там були облаштовані нормальні казарми, місце для стрільб.

За непідтвердженими даними, землю в Широкому збираються приватизувати, а після - продати.

В той же час Громадське.Запоріжжя повідомляє, що бійці, хоч і вважають, що їх зрадили в тилу, проте наказ виконають. Навіть, якщо їм доведеться йти пішки 100 кілометрів.

"Заступник командира 37 бат-у Поляков: "Нас зрадили в тилу. Частину аеродрому,яка облаштована під казарми хочуть здати в оренду.ми з волонтерами привели там все до ладу. Найгірше, що нам дали наказ передислокації, але вся техніка на передовій. Наказ ми виконаємо. Навіть пішки дійдемо в голе поле більш,ніж за 100 км!", - цитує військового Громадське.Запоріжжя.

Фото - Громадське.Запоріжжя