Запасайтеся та не переймайтеся: Що пророкує 2020-му запорізький Елвіс – висхідна зірка Інстаграм

Елвіс мешкає у власному багатоповерховому будинку, не вживає продукти тваринного походження, ховає смаколики "на майбутнє" та обожнює свого господаря Михайла. Елвіс – шебутний молодий пацюк

Запасайтеся та не переймайтеся: Що проро…

Напередодні 2020 року портал Depo.Запоріжжя вирішив поближче познайомитися з символом прийдешнього року, аби дізнатися, які риси характеру і звички він має та чого від нього очікувати.

Зміна статі

Пацюку Елвісу лише півроку, але в нього вже є своя сторінка в Instagram та майже сотня підписників. Народився він 8 липня у Харкові, витримав виснажливий переїзд до Запоріжжя, де його на пташиному ринку і знайшов Михайло. "У мене завжди жили пацюки, вони дуже розумні. Тож я особливо не вагався, поїхав на ринок і купив пацючку вагою лише 27 грамів", – пригадує Михайло.

Так, спочатку Елвіса вважали дівчинкою і звали Алісою, адже у двотижневого пацюка було важко визначити статеву приналежність. "Продавець сказав мені, що це пацючка. Вона була маленькою, лише два тижні, тож зовнішніх проявів практично ніяких не було. А вже за два тижні стало помітно, що це зовсім не пацючка. Так Аліса і стала Елвісом", – жартома розповідає господар щура.

Веганські вподобання

За словами Михайла, пацюк дуже активний, розумний і допитливий. У Елвіса є величезна багаторівнева клітка, яка стоїть завжди відкритою, але він не квапиться бігти далеко за її межі. Елвіс полюбляє залізти на самий верх і спостерігати за своїм господарем.

Михайло – кухар, тож більшу частину свого часу він проводить на кухні. Коли чоловік заходить до кімнати, Елвіс миттєво вилізає з клітини та дивиться, який смаколик цього разу тримає у руках господар. "Елвіс – веган, як і я. Він полюбляє будь-які крупи, овочі та фрукти. До смаку йому броколі, сирі макарони, селера та зелена гречка", – каже Михайло.

Коли чоловік їсть щось смачненьке, Елвіс обов'язково поруч – випрошує і собі трохи. Але, отримавши смаколик, хитрий пацюк ховає його на майбутнє, а сам прибігає за добавкою.

Нічний бешкетник

За словами Михайла, у пацюків інтелект майже, як у собак, тож Елвіс відкликається на своє ім'я, впізнає господаря, вибігає з клітки, аби зустріти його та навіть піддається дресируванню.

Пацюки – нічні тварини, тож з 12 години дня і до вечора Елвіс віддає перевагу сну. А вночі щур обходить свої володіння, дістає заховані смаколики та грається у своєму будиночку. І лише о п'ятій ранку, коли пацюк починає гризти гречку, Михайло робить йому зауваження. "У мене було багато пацюків, але Елвіс не схожий на жодного з них. Він компанійський, дружній та невгамовний. Він довіряє людям і знає, що вони не заподіють йому шкоди", – каже Михайло.

Дивлячись на Елвіса, можна з упевненістю сказати, що символ 2020 року буде прихильним до активних, легких на підйом людей, які віддають перевагу здоровому способу життя, а також до тих, хто вміє дивитися вперед і робити запаси на майбутнє. Що запасати: гроші, позитивні емоції, знання чи друзів – кожний вирішує сам. "Запасайтеся і не переймайтеся", – ось чому навчив Depo.Запоріжжя висхідна зірка Інстаграм на ім’я Елвіс.  

Читайте також:

Повернення на історичну батьківщину: Як запорізький зоопарк рятує від вимирання африканських левів;

І коня з палаючого Донбасу вивезуть: Як запоріжанки евакуюють табун із зони бойових дій;

Коли любиш тварин, важко зупинитися: Сім історій запорожців, яких виховують домашні улюбленці;

Місто, дружнє до тварин: Куди в Запоріжжі можна завітати з домашньою кішкою;

Чому Рік Півня віщує перемогу "парубкам моторним" з запорозькими чубами.    

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"