ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жовто-блакитних вікон у Запоріжжі виявилося небагато

Запоріжці цього року майже не прикрашали оселі у День прапора
Depo.
23 серпня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Лише на лічених балконах та вікнах квартир багатоповерхівок їхні мешканці вивісили державні прапори. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Жовто-блакитних вікон у Запоріжжі виявилося небагато - фото 1

Немов задля компенсації млявості містян місцева влада Запоріжжя прикрасила прапорами центральні вулиці міста. Зроблені з тканини прапори вивісили на дротових розтяжках, а також встановили у стаціонарних флагштоках вздовж вуличних доріг.

Жовто-блакитних вікон у Запоріжжі виявилося небагато - фото 2

На стовпах електромережі прикріпили пластикові світлодіодні прапорці, які мають світитися вночі. Але ж більшість самих стовпів навіть не очистили від іржи та залишків об'яв.

Жовто-блакитних вікон у Запоріжжі виявилося небагато - фото 3

Лише стовпи вздовж центральної вулиці Запоріжжя, яка досі має назву "проспект Леніна", пофарбували у синьо-жовті кольори. За допомогою трафаретів на стовпах намалювали тризуби. А стовпи біля запорізької мерії прикрасили трафаретними зображеннями українського козака.

Жовто-блакитних вікон у Запоріжжі виявилося небагато - фото 4

Жовто-блакитних вікон у Запоріжжі виявилося небагато - фото 5

Традиція прикрашати свої оселі українськими прапорцями набула масовості торік на тлі російської агресії та після заклику президента України Петра Порошенка до українців по всьому світі прикрасити свої будинки, офіси та авто у національні кольори.

Нагадаємо, як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, представники різних національностей, що живуть на Запоріжжі, приєдналися до святкування Дня Державного прапора України.

Також повідомлялося, що запоріжці впевнені, що державні прапори здіймуться над кожним містом Донбасу.

Більше цікавих новин шукайте на порталі Depo.Запоріжжя