Житло для бійців, конкурс волонтерів, порятунок млина: Що розглядатимуть в Запорізькій обласній раді

Для розгляду на позачерговій сесії Запорізької обласної ради, що відбуватиметься сьогодні, 14 березня, заплановані майже півсотні питань
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Основне питання порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради – внесення змін до бюджету на 2019 рік. Його обсяг планується збільшити на 482,3 млн. грн, гроші спрямувати на галузеві програми, найбільше - на соціальний захист, але зміни торкнуться цілої низки програм.     

У зв’язку з тим, що було закінчено Антитерористичну операцію та розпочато Операцію об’єднаних сил, внесуть "технічні" зміни до діючої програми забезпечення ветеранів житлом – до переліку додадуть учасників ООС. Нині в черзі на отримання житла перебувають близько 200 військових, які брали участь у боях на Сході України. Минулого року коштом обласного бюджету було придбано чотири квартири.

Будуть перерозподілені кошти в рамках Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в області, зокрема 250 тисяч гривень пропонується виділити на проведення конкурсу "Кращий волонтер року".

Серед програм, які пропонуються до затвердження депутатами, зокрема – Програма збереження та використання об’єктів культурної спадщини Запорізької області на 2019-2023 роки. Нею передбачені низка заходів, серед яких порятунок старовинного млина-вітряка в селі Кам’янське Василівського району Запорізької області. На виготовлення проектно-кошторисної документації на першочергові протиаварійні реставраційні роботи на вітряку пропонується виділити 300 тис. грн, щоправда не цього, а наступного року. Зате на цей рік заплановане виділення коштів – 100 тисяч гривень – на проведення рятівних розкопок на Мамай-горі.

До порядку денного сесії внесено також низку кадрових питань.

Розпочнеться позачергова сесія Запорізької облради об 11:00.

Нагадаємо, в останнє депутати облради збиралися наприкінці січня і також позачергово.

Фото: архів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook