Жителі позбавленого громадського транспорту міста на Запоріжжі масово пересіли на велосипеди

Містом тисячі велосипедів називають запорізьке Гуляйполе, за їхньою кількістю цей райцентр, певно, не поступиться європейським містечкам
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Гуляйполе .city.

У райцентрі Гуляйполе немає громадського транспорту, тільки рейсові маршрутки до інших населених пунктів області. Попри те, що площа Гуляйполя лише 24 квадратні кілометри, до деяких його околиць пішки швидко не дістанешся. Справжнім порятунком для гуляйпільців стали велосипеди. У місті, де мешкають близько 14 тисяч жителів, сотні роверів, у когось –  по одному, у когось – й по два.  

Їздять на велосипедах на роботу, по крамницях, на ринок, возять дітей до садків, мандрують до найближчих сіл. Останнє, аби заощадити на маршрутках.

Відповідно, велосипеди у Гуляйполі стоять усюди - біля адмінбудівель, лікарні, магазинів, у двориках. Батьки обладнують ровери спеціальними кріслами для малюків. Деякі жінки чіпляють спеціальні корзинки біля керма, щоб покласти туди сумочки чи продукти.

Місцеві журналісти зазначають, що Гуляйполе за кількістю велосипедів, певно, можна порівняти з будь-яким європейським містечком.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині злодій поцупив колекційні велосипеди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя