Зеленський звільнив щойно поновленого на посаді голову райдержадміністрації на Запоріжжі

Звільнений голова Вільнянської райдержадміністрації Олександр Руденко

Зеленський звільнив щойно поновленого на…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідне розпорядження президента України Володимира Зеленського від 23 листопада.   

Зеленський звільнив поновленого місяць тому на посаді голови Вільнянської РДА Олександра Руденка. Очільник райадміністрації звільнений у зв’язку з закінченням строку повноважень Президента України. Мається на увазі п’ятий президент Петро Порошенко, який власне й призначав Руденка на посаду, але потім звільнив формально за погану роботу.

Руденко оскаржив звільнення у суді. Чинний президент, спираючись на судове рішення, поновив чиновника на посаді 27 жовтня цього року і ось тепер звільнив.     

Нагадаємо, голову Вільнянської районної державної адміністрації Олександра Руденка було звільнено у липні 2018 року відповідно до пункту 3 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України. У пункті третьому йдеться про розірвання трудового договору у випадку систематичного невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення.

 

На цю посаду Руденко був призначений президентом Порошенком 29 квітня 2016 року. До приходу в РДА Руденко тривалий час працював податківцем.

 

Варто зазначити, що посада голови Вільнянської РДА останнім часом була вакантною, після звільнення у липні 2020 року Володимира Грянистого.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"