Зеленський на межі Запорізької і Донецької областей похвалився темпами дорожнього будівництва

Президент України Володимир Зеленський, прямуючи у Маріуполь, оцінив відремонтовану "дорогу життя" – трасу "Запоріжжя – Маріуполь"
 

Зеленський на межі Запорізької і Донецьк…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Візит до Маріуполя, де сьогодні, 29 жовтня, розпочинається  Перший інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine, гарант розпочав із Запорізької області, точніше з межі між нею та Донеччиною. Тут Зеленський оглянув щойно відремонтовану трасу "Запоріжжя – Маріуполь" та похвалився темпами будівництва дороги, яких не було за "попередників".

"Ми вдячні кожному: і нашому Уряду, і тим робітникам, які побудували у такі терміни, які ми визначили, цю дорогу. За три місяці побудовані близько 130 кілометрів, уся дорога 200 кілометрів. 70 кілометрів було побудовано, наскільки мені відомо, за три роки. Три роки їх будували, зараз – за три місяці побудували трасу дуже важливу "Запоріжжя – Маріуполь", – прокоментував Зеленський.

Президент зазначив, якщо решту доріг України будуватимуть такими темпами, то до кінця його каденції, "за чотири роки, за чотири з половиною роки", найважливіші траси країни будуть побудовані. "Найважливіші траси нашої країни з’єднаємо, об’єднаємо Україну, не тільки всіх людей об’єднаємо, а й інфраструктуру, це найважливіше", – прокоментував Зеленський.

Довідка.

За один будівельний сезон – три місяці – було побудовано 123 кілометри Н-08 на ділянці Запоріжжя – Маріуполь. Підрядники працювали цілодобово. У капітальному ремонті дороги, побудованої за радянських часів, брали участь близько тисячі дорожників та 600 одиниць техніки.        

Раніше повідомлялося, як Маріуполь готується зустріти Зеленського.      

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"