Зеленський доручив керувати Запорізькою областю першій заступниці Бриля

Президент України підписав Указ про тимчасове виконання обов’язків голови Запорізької обласної державної адміністрації

Відповідний Указ з'явився на офіційному сайті голови Держави, передає портал Depo.Запоріжжя.

Президент України Володимир Зеленський доручив Еллі Слепян тимчасово виконувати обов’язків голови Запорізької обласної державної адміністрації

"Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Запорізької обласної державної адміністрації на Слепян Еллу Валеріївну", – йдеться в Указі.

Нагадаємо, 5 червня Кабінет міністрів вніс президенту Володимиру Зеленському подання щодо звільнення низки голів обласних державних адміністрацій, серед яких – Запорізької ОДА Костянтина Бриля. Також нагадаємо, одразу після перемоги Володимира Зеленського на виборах президента, очільник ЗОДА заявляв, що не піде з посади "раніше, ніж це визначено законом".Після цього ще кілька разів підтвердив, що без "наказу" крісло не залишить. Бриля призначив на посаду голови Запорізької облдержадміністрації президент України Петро Порошенко у квітні 2016 року. Повідомлялося також, що заміну Брилю, можливо, шукають за допомогою міжнародних HR-компаній. У вівторок, 11 червня, Володимир Зеленський підписав Указ про звільнення запорізького губернатора з посади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя