ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЗАЗ повністю відновив виробництво

Найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) повністю відновив випуск автомобілів після зупинки виробництва в кінці 2014 року і в найближчі два місяці має намір випустити близько 1,3 тис. авто
Depo.
12 травня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі корпорації "УкрАВТО", яка володіє контрольним пакетом акцій заводу, з посиланням на керівництво корпорації.

"У зв'язку з різким падінням ринку завод був змушений знизити темп виробництва до шести-семи автомобілів на годину, тому місячна програма складає близько 650 автомобілів", - йдеться в повідомленні.

Давати прогноз виробництва на весь поточний рік в корпорації відмовилися, аргументувавши це неможливістю спрогнозувати стан авторинку в умовах нестабільної політичної та економічної ситуації в країні.

"Прогноз виробництва на поточний рік можна буде формувати після закінчення першого півріччя", - зазначили в "УкрАВТО".

Нагадаємо, у зв'язку із загальним падінням економіки України і скороченням продажів автомобілів ЗАЗ в грудні 2014 року повністю зупинив виробництво. Згідно з даними асоціації "Укравтопром", продажі ЗАЗ за підсумками 2014 скоротилися на 55% до 7,908 тис. З 17,709 тис. авто роком раніше, а загальний обсяг автовиробництва в Україні в 2014 році скоротився на 43% до 28,751 тис. авто.