ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заявник Анісімова згадав, що в нього ніхто й нічого не вимагав

Юрій Чекальський відкликає свою заяву проти найближчого оточення Євгена Анімісова
Depo.
30 квітня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua
Заявник Анісімова згадав, що в нього ніхто й нічого не вимагав
Заявник Анісімова згадав, що в нього ніхто й нічого не вимагав

Запорізький бізнесмен Юрій Чекальський вирішив змінити свої покази проти депутата міськради Олени Бондаренко та охоронця Євгена Анісімова Андрія Гречковського, яких звинувачують в вимаганні. Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на газету Правда

В той же час, як повідомили джерела в прокуратурі Запорізької області, до них завітав адвокат пана Чекальського та заявив, що свідчення заявника - неправильні, мовляв, слідчий прокуратури не так зрозумів все те, що казав Чекальський. Окрім того, в нього немає ніяких претензій ні до Бондаренко, ні до Гречковського і вони не вимагали гроші в потерпілого.

Таким чином, єдиним заявником проти найближчого оточення Євгена Анісімова лишається власник компанії "Запоріжзв`язоксервіс" Юрій Комісаров.

Нагадаємо, що проти запорізького бізнесмена Євгена Анісімова відкрито кримінальне впровадження на основі заяв Комісарова та Чекальського - ті заявили, що Анісімов вимагав в них гроші. При цьому, Чекальський повідомляв про факт вимагання трирічної давнини.

Після цього, Комісаров і Чекальський заявили, що гроші в них вимагали ще й Бондаренко з Гречковським. На підставі цих заяв підозрювані вже кілька місяців знаходяться в СІЗО.

Після свого арешту Олена Бондаренко заявила, що справа проти неї - замовна, а Комісаров написав заяву, бо хотів помститися депутатці, з подачі якої монополіст "Запоріжзв`язоксервіс" фактично був відсторонений від ринку прийому комунальних платежів.