Заступником запорізького губернатора став прокурор, що вижив в авіакатастрофі

33-річний Олександр Німас має цікавий бекграунд

Новим заступником голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля став 33-річний Олександр Німас. Його Бриль представив сьогодні, 17 жовтня, під час наради з керівниками департаментів і управлінь ЗОДА, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Олександр Німас має юридичну освіту, певний час працював в органах прокуратури Одеської і Черкаської областей. У лютому 2015 року був призначений заступником директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт", у липні того ж року став заступником голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України". У червні цього року Нимаса було звільнено з цієї посади.

Новий заступник запорізького губернатора також відомий тим, що за часів роботи в одеській прокуратурі, був пасажиром  рейсу OTL 8971 "Одеса-Донецьк", що зазнав катастрофи в аеропорту Донецька 13 лютого 2013 року. Тоді з 52 людей, що знаходилися у літаку, загинули п’ятеро, решта відбулася травмами. Рейс також був відомий тим, що майже всі його пасажири обіймали значні посади, це були прокурори, чиновники судді. Прокурор Німас займав в літаку місце 10А, неподалік від керівника одеського МРЕВ та депутата Одеської облради.  

Нимас став п’ятим заступником запорізького губернатора. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя