ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступником Самардака став дніпропетровський фінансист, що торгує дисертаціями

Губернатор області Григорій Самардак нарешті почав формувати команду своїх заступників
Depo.
3 червня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
Заступником Самардака став дніпропетровський фінансист, що торгує дисертаціями
Заступником Самардака став дніпропетровський фінансист, що торгує дисертаціями

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua

З моменту призначення Григорія Вікторовича на посаду керманича регіону пройшло вже, без кількох днів, два місяці. За цей час новий губернатор (чи скоріше президент) призначив декількох голів районних адміністрацій області, а сам губернатор - офіційно обзавівся двома заступниками.

Як зазначено на офіційному сайті ОДА, першого заступника - правої руки у Самардака поки немає, проте є заступник з гуманітарних питань - Едуард Гугнін, який свого часу керував виборчим штабом кандидата в президенти Петра Порошенка та заступник-керівник апарату обласної державної адміністрації Леонід Березинський.

Якщо ж про пана Гугніна відомостей досить багато, то кандидатура Березинського відома не всім.

Отже, новоспеченому чиновнику 30 років.

Народився у Запоріжжі, але навчався у Дніпропетровську. Згідно, знову ж таки, офіційній ним даним, у 2007 році отримав повну вищу освіту у Дніпропетровському національному університеті, має диплом магістра з "правознавства". Окрім того, в розділі освіта зазначено, що у тому ж 2007 році він став ще й фінансистом, а у 2013 році отримав науковий ступінь - кандидат політичних наук.

Леонід Березинський, окрім того, що знається на праві, фінансах та політиці, володіє українською, російською та англійською мовами вільно. Проте із словником може говорити ще й німецькою.

Що ж стосується досвіду роботи, то новий керівник апарату ОДА рік працював спеціалістом в Управлінні організаційно-аналітичного забезпечення та в Департаменті економічної та господарської діяльності Міністерства оборони України, м.Київ, потім три місяці був начальником столичного департаменту господарського права Приватного підприємства "Юридична компанія "Легал Консалтінг", потім півроку працював на посаді заступника начальника управління міжнародного співробітництва та іміджевої політики - начальник відділу міжнародного співробітництва Міністерства курортів і туризму Автономної Республіки Крим, м.Сімферополь, а з серпня 2013 по травень 2015 р. - начальник відділу кредитів та державних гарантій управління державно-приватного партнерства та державних гарантій департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, м.Київ.

Заступником губернатора області офіційно працює с 18 травня 2015 року.

Зазначимо, що Березинський - людина екс-губернатора Запорізької області, а нині керівника Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка. Саме він привів Березинського в ОДА. Під час прес-конференції Валентин Резніченко сказав, що Олексій Литвин (стажер на посаду заступника) і Леонід Березинський це "сплав молоді та досвіду".

"Березинський - молодий, перспективний державний діяч. Кандидат наук з хорошим знанням англійської. Працював на держслужбі і знає структури облдержадміністрації, структури влади у Запорізькій області", - сказав тоді Резніченко.

Що стосується неофіційної інформації, то Гугл знає про молодого та перспективного юнака досить небагато. Хоча, один з сайтів продає кандидатську дисертацію Леоніда Березинського на тему "Политическая эффективность государственной власти как критерий состоятельности государства".