Заступник запорізького губернатора розповів, як його "працевлаштовував" Єфремов

Екс-голова Луганської облради Віктор Тихонов, що наразі переховується в Криму, та екс-губернатор Луганщини Олександр Єфремов, що перебуває в СІЗО, доклали певних зусиль до кар'єрного зростання нинішнього заступника запорізького губернатора Віктора Скоблікова

Depo.
21 березня 2017 13:13
ФОТО: depo.ua

Про стосунки зі "злочинною" верхівкою Луганщини Віктор Скобліков розповів на першому своєму брифінгу в якості заступника голови Запорізької ОДА, передає портал Depo.Запоріжжя.

Новопризначений наступник спростував інформацію про те, що вважався на Луганщині людиною Єфремова. За словами Скоблікова, 2002 року після провальних для нього виборів на мера Стаханова, його, дійсно, покликали в Луганськ, очолити тамтешній водоканал. Посаду запропонував тодішній мер Луганськ Євген Бурлаченко. А ось посадою директора компанія "Луганськвода" Скобліков певною мірою зобов'язаний Віктору Тихонову, що тоді очолював Луганську раду, та Олександру Єфремову, тодішньому очільнику ЛОДА. Новопризначений заступник запорізького губернатора поясніє, що, за законом, голова облради мав винести його кандидатуру на розгляд сесії, а губернатор затвердити.

"Ну і скажіть, хіба можна вважати мене людиною Єфремова", - прокоментував Скобліков.

Також заступник запорізького губернатора спростував інформацію, що є людиною запорізького нардепа Володимира Бандурова, зазначивши, що спілкувався з ним лише одного разу.

Згадав Скобліков і про жахливу комунальну катастрофу, що сталася в Стаханові за часів його мерства, коли у 200 багатоповерхівках взимку замерзла система опалення. Утім, пояснив її жахливим станом комунального господарства, яке не встиг привести до ладу.

Нагадаємо, з Луганщиною у Віктора Скоблікова зв'язаний певний відрізок життя і кар'єри, він очолював стахановський водоканал, був мером Стаханова, створював і очолював компанію "Луганськвода". Нині в окупованому російсько-терористичними військами Стаханові в нього лишається будинок, де мешкають батьки його дружини, та дві земельні ділянки.

Також нагадаємо, що 13 березня очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль представив двох своїх нових заступників, одним з яких став Віктор Скобліков. Це призначення викликало певний резонанс через роботу нового заступника на Луганщині, а також в компанії "Вода Криму", де він працював до анексії півострова. На Запоріжжі Скобліков опікуватиметься ЖКГ.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя