ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступник Сіна відхрестився від теревеньок з Анісімовим (ВІДЕО)

Пан Еделєв не зізнався, чи говорив з Євгеном Анісімовим, проте каже, що ніхто ні йому, ні Сіну не погрожував
Depo.
27 травня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua
Заступник Сіна відхрестився від теревеньок з Анісімовим (ВІДЕО)
Заступник Сіна відхрестився від теревеньок з Анісімовим (ВІДЕО)

Заступник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв підтвердив, що зустрічався з помічницею бізнесмена Анісімова Іриною Комісар і що мав з нею розмову стосовно подальшої долі директора КП "Запоріжринок" Андрія Нетреби. Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на відео, оприлюднене ресурсом "Вся власть".

Зокрема, Еделєв каже, що чув від Сіна про те, що йому надійшло СМС з погрозами, проте саме повідомлення чиновник не бачив.
Окрім того, Еделєв каже, що йому не надходило погроз ні на свою адресу, ні на адресу Сіна.

Чи говорив заступник мера з Анісімовим, він не зізнався.

Нагадаємо, що Олександр Сін на прес-конференції розказав, що йому надійшло повідомлення з погрозами начебто від оточення Євгена Анісімова. Проте, саму СМС-ку журналістам він не показав. Також Сін пов'язав інцидент, коли його облили лайном, з конфліктом навколо "Запоріжринка". Також він запевнив, що Ірина Комісар погрожувала йому через Еделєва.

В коментарі стосовно цієї ситуації, пані Комісар фактично заявила, що Сін - нікчемний мер і вона готова дати проти нього свідчення.

А молодший брат Євгена Анісімов В'ячеслав сказав, що Сіну взагалі треба стулити пельку, бо скоро повернеться Євген і розкажу всю правду.