ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорожців просять допомогти створити в "Дубівці" гігантську пісочницю

Директор центрального парку "Дубовий гай" Вікторія Чикалова ініціювала проект "Гігантська пісочниця", кошти на яку планується виграти в стартапі від "Neskafe Idea X"
Depo.
13 травня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Вікторія Чикалова хоче, щоб у парку відпочинку "Дубовий гай" з'явилася велика пісочниця, в якій вистачило би місця усім бажаючим, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.


"Я - директор центрального парку в місті Запоріжжя. Разом з командою ми намагаємося зробити парк кращим місцем для виникнення незабутніх сімейних вражень. Все нове, що з'являється у нас, - унікально, принаймні, для нашого міста. Минулого року ми почали будувати громадські туалети з окремою кімнатою для сповивання, тут можна малюка помити теплою водою, переодягнути і нагодувати. До того ж, ми заборонили їздити по парку на автомобілях, і наш парк наповнили діти! Цієї весни з'явилася ідея зробити гігантську пісочницю, в якій усім вистачить місця, і можна не тільки будувати з піску, але і грати. Минулого року ми влаштували систему поливу рослин з фонтанчиками майже на весь парк (54 га), за допомогою яких малюки могли б мити руки від піску. Важливо, щоб гігантська пісочниця була під деревами, в тіні, також її необхідно накривати тентом ввечері, щоб її не забруднювали кішки і собаки. Альтернативою могла б бути огорожа. Нам також необхідно достатня кількість інструментів для маленьких будівельників і зручні місця відпочинку для мам. Тому це складний будівельний об'єкт, який потребує фінансування, а також охорони, останнє ми забезпечимо за свій рахунок. Гігантська пісочниця повинна працювати безкоштовно, можливо саме в ній з'являться перші незабутні сімейні враження, зафіксовані на фото. У нас ще немає точної остаточної суми, але ми працюємо над цим. Думаємо, що 100000 грн. на реалізацію такої ідеї вистачить, навіть решта залишиться", - йдеться у заявці бізнес-ідеї.