Запорожці завоювали п'ять нагород на чемпіонаті України з дуатлону

Чемпіонат України з дуатлону, в якому взяли участь і запорожці, проходив в місті Біла Церква 6-7 травня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ЗА!спорт".

Учасники пройшли дистанцію: 5.0 км біг/20.0 км велосипедна гонка/2,5 км біг. В результаті запорожцям вдалося привезти додому п'ять нагород.

Юліан Дем'янов (ШВСМ) виборов бронзову медаль у загальному заліку.

У категорії "юніори" серед дівчат, посіла друге місце Олександра Павлова (ДЮСШ 11 / ШВСМ), а серед хлопців третє місце Валентин Марієвський (Спартак/ШВСМ).

В абсолюті, у віковій категорії 35-39 років, переможцем став тренер спортивного клубу "ТріСпорт" Сергій Віталійович Дрозд. А в категорії 60 років і старше виграв Валерій Нарижний (Стартак).

Підготували спортсменів до змагань Кирило Дмитрович Кривонос, Сергй Семенович Сагач, Сергій Віталійович Дрозд, Маргарита Богданівна Зубяк і Василь Михайлович Фелюст.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Запоріжжі зберуться найсильніші команди з флорболу.