Запорізьку АЕС перетрусили ревізори. Виявили купу порушень

Керівникам атомної станції “впаяли” догани

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Запорізької АЕС були встановлені факти порушень вимог законодавства України, нормативних, виробничих і організаційно-розпорядчих документів Компанії. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі Енергоатому.

Зокрема, претензії ревізорів викликали неналежне використання коштів на соціальний розвиток, що призвело до закупівель продуктів харчування за цінами, вищими регіональних цін, розміщених на порталах відповідних органів державної влади; неналежну роботу з дебіторською заборгованістю і кредиторською заборгованістю; численні факти порушень вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель”; неефективне використання майна Запорізької атомної електростанції тощо.

За вказані порушення, а також ряд інших, викладених в акті ревізії, президентом НАЕК “Енергоатом“ 17 березня, підписано наказ, яким оголошено догани генеральному директору ЗАЕС В’ячеславу Тищенко, заступникам генерального директора Олександру Кривцову і Анатолію Катаєву. Наказом також доручено усунути виявлені порушеня в найкоротші терміни, в першу чергу - в частині впровадження прозорих закупівель за обґрунтованим ринковими цінами.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"