ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькому скаутеру дадуть "нардепівську" премію

Депутати Запорізької обласної ради визначились з кандидатурою людини, яка гідна премії Верховної Ради України
Depo.
14 травня 2015 16:14
ФОТО: depo.ua

Як вже повідомляв портал Запоріжжя.depo.ua чергова сесія облради запланована на 28 травня. Окрім кадрових питань депутати роздадуть "пряники" від ВР.

Пояснимо, на порядок денний винесені питання про відзначення гідних педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів преміями, а також - "нагородити" почесних мешканців області грамотами Верховної Ради.

Тож, "нардепівську" премію, згідно з проектом рішення, яке опубліковано на сайті, випишуть Бородіну Сергію Едуардовичу - керівнику гуртка "Скаути і краєзнавство" комунального закладу "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради, який представляє систему загальної середньої освіти Запорізької області.

А от Почесну грамоту Верховної Ради України скоріше за все отримає Кравченко Ігор Федорович - генеральний конструктор державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка.

"За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного авіадвігателебудування, активну громадську позицію та з нагоди 70-річчя створення державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка", - говориться в пояснювальній записці.