ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькому підрозділу "Альфа" дали гроші на знищення російських снайперів

Запорізькі депутати облради виділили 1,4 млн. грн. на покупку обладнання стрілецької зброї для підрозділу "Альфа" УСБУ в Запорізькій області
Depo.
31 березня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
Запорізькому підрозділу "Альфа" дали гроші на знищення російських снайперів
Запорізькому підрозділу "Альфа" дали гроші на знищення російських снайперів

Сьогодні, 31 березня, в запорізькій облраді проходить сесія, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

На сесії депутати більшістю голосів підтримали проект рішення "Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області, розвитку матеріально-технічної бази органів і підрозділів внутрішніх справ, прокуратури, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, військових частин Національної гвардії України, підрозділів податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області, підрозділів Державної прикордонної служби України на 2012-2016 роки (зі змінами та доповненнями), затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 23.02.2012 № 9".

Гроші будуть виділені на покупку оснащення для стрілецької зброї. За словами начальника УСБУ в Запорізькій області Олександра Шмитько, планується покупка штативів для стрілецької зброї, лазерних прицілів, бінокулярів, тепловізорів, чохлів та іншого обладнання.

"Стрілецького зброї у нас достатньо. Зараз активно ведуться бої. В СБУ є підрозділ "Альфа", який виїжджає в небезпечні місця не на екскурсії. Працюють всюди снайперські пари. Росія відправила до нас багато стрілецьких, снайперських рот. З ними треба працювати. Потрібно, щоб співробітники "Альфи" могли їх бачити і знищувати", - заявив Шмитько.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя