ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькому музеї міліції презентували експозицію, присвячену бійцям АТО

У музеї ГУМВС в Запорізькій області відбулась презентація тематичної експозиції «До свободи та Незалежності», присвяченої Революції Гідності та боротьбі українського народу з російською агресією
Depo.
31 травня 2015 14:43
ФОТО: depo.ua

Першими відвідувачами, які побачили новий стенд, стали міліціонери-учасники антитерористичної операції, ветерани міліції, курсанти запорізького училища міліції.

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, стенд містить фото та матеріали про запорізьких міліціонерів і пенсіонерів органів внутрішніх справ, які захищають Вітчизну на буремному Сході України.

Як розповів директор закладу Анатолій Образок, завдяки цій експозиції відвідувачі музею, зможуть дізнатися про міліціонерів-учасників АТО Олександрів Панченка та Бондаренка, Сергія Угрюмова, які відзначені орденами на державному рівні.

Також на стенді розміщені фото та інформація про батальйон спеціального призначення «Скіф», про ветеранів ОВС, які не залишились осторонь і сьогодні ризикують життям у зоні проведення АТО, захищаючи Батьківщину. Окрім того, там є матеріали про допомогу небайдужих громадян, волонтерів, ветеранської та профсоюзної організації запорізької міліції, які постійно підтримують наших захисників.