Запорізького хірурга, що провів в зоні АТО сотні операцій, назвали кращим лікарем України (ФОТО)

"Орден святого Пантелеймона" – християнського цілителя вручили начальнику хірургічного відділення Запорізького військового госпіталю підполковнику медичної служби Геннадію Охматенку в Києві вчора, 9 серпня

Про це повідомили у прес-службі ЗОДА, передає Depo.Запоріжжя.

Орден був вручений запорізькому хірургу під час урочистого нагородження кращих медичних працівників України, що відбулося в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. Охматенко переміг в номінації "Найкращий лікар". На отримання ордена претендували 370 номінантів з різних областей України.

Довідка.

Геннадій Охматенко працює в галузі охорони здоров'я понад 30 років. З листопада 2014 року очолює хірургічне відділення Запорізького військового госпіталю. Його професійна діяльність значною мірою пов'язана з роботою в "гарячих точках". Лікар проходив службу в Афганістані, брав участь у миротворчих місіях ООН у Ліберії, Іраку. З перших днів російської агресії на Донбасі перебував у зоні АТО, спочатку під Слов'янськом, потім Дебальцевому, Маріуполі, Волновасі. За чотири роки АТО провів близько 1400 операцій різної складності, пролікував 1600 пацієнтів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя