ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькому депутату ріже око паркан у кольорах веселки - побачив натяк на ЛГБТ

Олег Корольов вимагає перефарбувати огорожу
Depo.
25 серпня 2016 13:26
ФОТО: depo.ua

Депутати Запорізької міської ради під час сьогоднішньої сесії влаштували дискусію на тему кольорів огорожі на Правобережному пляжі міста. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Суперечка почалася після виступу депутата від "Самопопочі" Олега Корольова. Він зачитав звернення від представників однієї з громадських організації. Ті скаржилися на "представників ЛГБТ-руху", які пофарбували паркан на пляжі у кольори веселки. Активісти додали, що намагалися змінити колір огорожі на синьо-жовтий (як було раніше), але їм не дали цього зробити.

Корольов побачив у паркані кольору веселки гей-пропаганду та звернувся до мера Володимира Буряка з вимогою змінити вигляд об'єкту. При цьому депутат посилався на Конституцію, зачитавши рядки про "відповідальність перед Богом". Він категорично заявив, що такі кольори є невластивими та неприпустимими для України.

Представниця підприємства "Титан", яке насправді фарбувало паркан, відповіла, що кольори веселки - це просто кольори веселки, і жодного ЛГБТ-підтексту тут немає. Володимир Буряк поцікавився в самого Корольова, який колір він вважає доречним.

"Можна в будь-які кольори, але не кольори ЛГБТ", - відповів той.
Коли ж мер попросив назвати конкретний колір, той заявив "Синій, жовтий, зелений!". Стосовно синього кольору мер зауважив, що її можуть розцінити як агітацію Партії Регіонів.

Врешті решт депутати дійшли до висновку, що це питання не варте того, аби витрачати на нього час сесії. 

Нагадаємо, місяць тому комунальники пофарбували пляжну огорожу у помаранчевий, червоний, жовтий, зелений, синій та фіолетовий кольори.

Запорізького депутата обурили веселкові кольори паркану - фото 1

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя