ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький журналіст випустив першу книгу про іспанський футбол українською мовою

Праця Володимира Миленка висвітлює повну історію протистояння "Реала" та "Барселони"
Depo.
18 березня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua

Вийшла з друку книга запорізького спортивного журналіста Володимира Миленка "Повна історія Ель Класіко". Вона присвячена суперництву двох провідних футбольних клубів Іспанії - мадридського "Реала" та "Барселони", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Ель Класіко - це найвідоміше, найпафосніше і найпопулярніше футбольне протистояння планети. Діти в футболках "Реала" і "Барселони" гуляють по африканських і українських вулицях", - каже автор.

Запорізький журналіст випустив першу книгу про іспанський футбол українською мовою

Книжок про боротьбу двох іспанських грандів у світі видано чимало, але Володимир (сам палкий фанат "Барси") ще не знаходив такої, в якій був ви описаний кожен матч цих команд (а їх за 114 років пройшло аж 231). Тому і вирішив написати сам. 

Результатом 14 місяців роботи став ілюстрований фоліант обсягом понад 500 сторінок. До речі, "Повна історія..." - перша праця про іспанський футбол українскою мовою.

Запорізький журналіст випустив першу книгу про іспанський футбол українською мовою

Наклад поки що незначний - 100 примірників. Великі видавництва темою не зацікавились, тому автор випустив книжку за власні кошти у Мелітополі. Але Володимир каже: якщо буде інтерес читача, видасть ще.

Бажаючі придбати собі книгу можуть написати автору на скриньку vmylenko@gmail.com. Ціна однієї книжки - 200 гривень.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя