ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький "Водоканал" позичить у Коломойського 6,3 млн. грн.

Запорізька міська рада планує дозволити КП "Водоканал" отримати у "Приватбанку" овердрафтовий кредит на 6,3 мільйони гривень
Depo.
26 серпня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua

Відповідний проект рішень був внесений до порядку денного сесії міськради у останній момент, у якості додаткового питання, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Згідно пояснювальної записки до проекту рішення, 58 мільйонів з цього кредиту будуть витрачені на погашення боргів за електроенергію. Нагадаємо, що нещодавно "Запоріжжяобленерго" обмежило "Водоканалу" споживання електрики та відновило її у повному обсязі лише під гарантії погашення боргу у найближчій строк. Також, 3,5 млн. грн. витратять на ремонт колектора на Правому березі після аварії, і 3,9 млн. грн. - на погашення заборгованості з зарплатні робітникам підприємства.

У проекті рішення зазначено, що кредит надається під заставу міського майна. Втім, перелік запланованої до передачі у заставу нерухомості не було додано до пакету документів, що роздали депутатам у сесійній залі.

Також, у коригування до Програми соціально-економічного розвитку міста внесено перерахування ще 58 млн. грн. на погашення боргів з заробітної плати персоналу інших комунальних підприємств міста - "Основаніє", "Тепломережі", "Зеленбуд" тощо.

Інші новини з сесії міськради шукайте на Depo.Запоріжжя