Запорізкий тхеквондист здобув бронзу у Туреччині

Запорізький спортсмен взяв участь у міжнародному турнірі з тхеквондо, який відбувся у Туреччині

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

C 13 по 17 лютого в Туреччині відбувся міжнародний турнір з тхеквондо WT класу G-1 "Turkish Open 2019", на якому українські тхеквондисти вибороли три срібні та три бронзові медалі.

У віковій категорії "кадети" бронзовим призером став запорізький спортсмен Єгор Зотов. На шляху медалі вихованець Дженіша Караєва успішно провів три поєдинки, розгромивши з рахунком 40:8 суперника з Туреччини і з рахунком 40:4 росіянина. У чвертьфіналі Єгор здолав 22:19 спортсмена з Йорданії, але в наступному поєдинку поступився 17:29 турку Muhammet Seyfullah Gurler, який в підсумку став срібним призером турніру.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.