Запорізький тхеквондист здобув "бронзу" на Клубному чемпіонаті Європи

Запорізькі спортсмени беруть участь у Клубному Чемпіонаті Європи з тхеквондо WTF, який проходить у Стамбулі (Туреччина)

Запорізький тхеквондист здобув "бронзу"…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У перший день змагалися кадети. Бронзову медаль збірної України приніс вихованець запорізького СК "Мотор-Січ" Максим Маненков. У вазі до 33 кг спортсмен виграв три поєдинки. У півфіналі Максим поступився представнику Казахстану, чемпіону своїй ваговій категорії. В результаті запорізькій спортсмен посів третє місце.

Також, за нагороди боролися Олександр Оганов (-37кг); Єгор Цап (-41кг); Руслан Пікалов (-41кг) і Діана Круш (-37кг). Всі ці запорізькі спортсмени, на жаль, здобути медалі не змогли.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Запоріжжі відбувся всеукраїнський чемпіонат з карате.