ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький суд залишив на волі чиновника, який постійно отримував хабарі

Начальник КП "Основаніє" Сергій Бугрім відбувся умовним покаранням
Depo.
31 серпня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua
Запорізький суд залишив на волі чиновника, який постійно отримував хабарі
Запорізький суд залишив на волі чиновника, який постійно отримував хабарі

20 серпня Жовтневий суд Запоріжжя виніс вирок колишньому начальнику КП "Основаніє", пишуть "Наші гроші", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Для цього суду знадобилося півтора року.

Чиновника зловили на "гарячому" при отриманні хабара в розмірі 35 тис. грн. від директора ПП "Віра-XXI" Ірини Ляшенко.

Крім ПП "Віра-XXI", підрядником "Основаніє" з технічного обслуговування ліфтів в будинках було також ТОВ "КП Ліфт". Від директора фірми Олександра Пархомчука в січні-серпня 2013 року Бугрім отримав "відкатів" загальним розміром 172 тис. грн.

Прокуратура намагалася довести, що Бугрім систематично отримував готівку від директорів обох фірм і кваліфікувала його дії за ч. 4 і ч. 5 ст.368 - одержання хабара в особливо великому розмірі повторно. Втім, колегія суддів вирішила, що сторона обвинувачення не змогла довести факт систематичного отримання Бугрімом "відкатів" від Ірини Ляшенко та Олександра Пархомчука, адже ці факти ґрунтуються виключно на їхніх показаннях.

Суд вирішив, що слідство змогло довести провину тільки по одному факту отримання службовою особою хабара в 35 тис. грн.

До того ж, на суді Сергій Бугрім не визнав свою провину, оскільки договори на обслуговування ліфтів з обома фірмами полягали його попередником на цій посаді. А на отримання хабара його спровокували через наміри створити власну службу з техобслуговування та ремонту ліфтів і поступово відмовитися від послуг підрядників.

Таким чином, екс-директора МКП "Основаніє" Сергія Бугріма засудили до двох років позбавлення волі умовно - з випробувальним терміном на один рік, і заборонили три роки займати посади в державних і комунальних підприємствах.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя