ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький суд не хоче слухати свідків по справі мера

Суд відмовився слухати свідчення свідків захисту
Depo.
20 травня 2015 16:12
ФОТО: depo.ua

Як повідомив сьогодні, 20 травня, під час брифінгу Олександр Сін таке рішення його дуже здивувало, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Я хотів провести прес-конференцію після вчорашнього судового засідання, - сказав Сін і додав, що довго підшукував слово. - Суддя не прийняла клопотання і відмовила свідкам захисту. Мій адвокат каже, що стикається з таким вперше. Крім того, звинувачення заявило більше ніж 20 свідків. Єдиним свідком захисту буду я. Висловлюю здивування у зв'язку з цим", - сказав мер.

Здивування номер два стало те, що меру відмовили у проханні відправити на доопрацювання звинувачувальний акт.

"Звинувачувальний акт має містити мотиви та ціль. Відсутність чіткості не дозволяє побудувати лінію захисту. Проте дозволяє звинуваченню змінити свою тактику", - впевнений мер.

Зазначимо, прокуратура області направила до Орджонікідзівського суду Запоріжжя звинувачувальний акт у відношенні міського голови Запоріжжя за ч.1 ст 172 КК "Грубе порушення трудового законодавства".

Також нагадаємо, що у квітні члени Асоціації міст направили до Президента звернення у якому попросили декриміналізувати статтю. Мовляв за цією статтею можна посадити будь-якого керівника.