Запорізький спортсмен здобув срібло на всеукраїнських змаганнях

Запорізький спорстмен Дмитро Химочка став срібним призером Кубка України зі стрибків у воду

Запорізький спортсмен здобув срібло на в…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У Києві відбувся Відкритий Кубок України зі стрибків у воду серед спортсменів вікових груп "А" і "В". У змаганнях взяли участь 86 спортсменів з дев'яти областей України та збірна команда Польщі.

В індивідуальних стрибках з 10-метрової вишки, серед юнаків групи "А" срібну нагороду виборов вихованець СДЮШОР "Мотор-Січ" Дмитро Химочка (363.50). Обійшов запоріжця представник Польщі Lukaszewicz Robert з сумою балів 382.65, третє місце посів спортсмен з Харківської області Товстокорий Мирослав (266.40).

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.