Запорізький спортсмен здобув "срібло" Кубка Європи

Троє запорізьких спортсменів виступили у Кубку Європи з дзюдо, який відбувся у словенському місті Подчетртек

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Найкращий результат на Кубку Європи показав запоріжець Данило Гуцол, якому вдруге у цьому місяці вдалося піднятися на п'єдестал Кубка Європи. У ваговій категорії до 100 кг Гуцол зазнав лише однієї поразки, поступившись у фіналі росіянину Арману Адамяну.

На шляху до фіналу запоріжець лишив позаду суперників х Німеччини, Польщі та Нідерландів. Для Данила — це вже третя європейська медаль цього сезону. Наш спортсмен здобув бронзові медалі у лютому в Софії на "European open", та на початку червня в Белграді, на Континентальному кубку.

Іншим запоріжцям пощастило менше. Олександр Мойсей у вазі 66 кг виграв у німція, аде програм данцю. А Семен Ракита (90 кг) у стартовій зустрічі поступився німецькому дзюдоїсту.

У командному заліку українці стали стали п'ятими, серед 25 команд. Здобувши золото, срібло та чотири бронзових медалі.

Нагадаємо, запорізькі дзюдоїсти візьмуть участь у Кубку Європи.