Запорізький спортсмен встановив новий національний рекорд (ФОТО)

Запорізький спортсмен Сергій Шевцов встановив новий національний рекорд на чемпіонаті світу з плавання, який відбувся в Китаї

Запорізький спортсмен встановив новий на…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

В китайському Ханчжоу відбувся Чемпіонату світу з плавання в 25-метровому басейні, 14th FINA World Swimming Championships (25 m). Участь у змаганнях взяли 960 спортсменів з 178 країн світу, в тому числі й українські спортсмени.

У складі збірної України одразу троє представників запорізького плавання змагалися на світовій першості - Сергій Шевцов, Сергій Фролов та Микита Коптєлов.

На дистанції 100 м вільним стилем Сергій Шевцов з тринадцятим результатом (0.47,15) увійшов до півфінальних запливів, в півфіналі він посів 11 місце з результатом, який став новим Рекордом України - 0.46,86.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.