ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький спортсмен став чемпіоном України

Класик виграв золото в найлегшій чоловічій вазі 59 кг
Depo.
8 квітня 2015 09:58
ФОТО: depo.ua

У Харкові проходить форум найсильніших борців України, повідомляє Запорожжі depo.ua. Нагороди національного чемпіонату розігрують представники трьох видів боротьби - жіночої, вільної та греко-римської.

Вже в перший день змагань запорізьку скарбничку поповнила медаль, та ще й вищої проби. Її в найлегшому чоловічому вазі 59 кг, завоював Дмитро Цимбалюк. Борець із Севастополя, який тепер захищає честь Запоріжжя, на шляху до нагороди провів п'ять поєдинків.

У першому Дмитро залишив позаду дніпропетровця Сергія Яхонтова. У другому був сильнішим Андрія Чмут з Рівного, до речі цей спортсмен вже в першому поєдинку вибив з чемпіонату нашого Вугар Рагимова. Потім Цимбалюком був переможений Костянтин Балицький, між іншим який колись представляв Запоріжжя, а нині виступає за рідну Вінницю. За вихід у фінал Діма виграв у Євгенія Мягких. А у вирішальному поєдинку за золото зломив опір Дмитра Косенко з Київської області - (6: 4).

В перший день змагань були розіграні всі медалі в жіночому чемпіонаті - запоріжанок на п'єдесталі пошани не було. Попереду змагання борців класичного і вільного стилю.