Запорізький спортсмен став чемпіоном України з дзюдо

Чемпіонат України з дзюдо відбувся у Дніпрі 26 та 27 березня

Запорізький спортсмен став чемпіоном Укр…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

375 спортсменів з 23 регіонів України упродовж двох днів, 26 та 27 березня, виборювали нагороди чемпіонату України з дзюдо серед юніорів до 21 року у спортивному комплексі "Олімпія+" в Дніпрі.

Дві нагороду зумліли здобути на цих змаганнях запоріжці. У ваговій категорії 81 кг чемпіоном України став Дмитро Пилипенко, який на шляху до золота здобув шість перемог. Бронзу у змаганнях юніорок, вагової категорії до 44 кг, здобула Маряна Гавриляк.

У Загальному заліку збірна Запорізької області посіла восьме командне місце серед 21 команди.

Змагання у Дніпрі визначили претендентів для участі у відбіркових Кубках Європи, за результатами виступів у яких і буде сформована команда, що захищатиме честь країни у чемпіонатах світу і Європи.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.