Запорізький спортсмен показав свій кращий результат на Чемпіонаті Європи

Запорізький спортсмен Олексій Касьянов показав свій кращий результат сезону на Чемпіонаті Європи, який відбувся у Глазго

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У Великобританії завершився чемпіонат Єропи з легкої атлетики у приміщенні. У складі збірної України участь у змаганнях взяли двоє представників Запорізької області.

Запорізька спортсменка Катерина Климюк на дистанції 400 м встановила особистий рекорд, втім пробитися до півфіналу не змогла.

А досвідчений багатоборець Олексій Касьянов цього разу виступав в окремих дисциплінах. На дистанції 60 м з бар’єрами Олексій фінішував шостим, з кращим особистим результатом сезону 7,98сек. У загальному заліку цей показник став 25 і не дозволив спортсмену продовжити боротьбу за медалі.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.