Запорізький скульптор виграв чемпіонат світу з різьби бензопилою

Український скульптор із Запоріжжя Сергій Дишлевий, став переможцем Чемпіонату світу по різьбі бензопилою, виступаючи в інтернаціональній команді з росіянином Ігорем Лоскутовим з Німеччини

У Чемпіонаті, що проходив у Німеччині 17-25 травня, брали участь 24 скульптори з США, Канади, Австралії, Німеччини, України, Росії, Австрії, Еквадору та інших країн, які змагалися у номінаціях: "Створення основної скульптури" і "Швидкісне різьблення", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Основну скульптуру - точніше скульптурну композицію з декількох скульптур, команді з двох осіб, потрібно було створити всього за 5 днів. При цьому при оцінці роботи враховувалися складність композиції, технічна складність виконання роботи, оригінальність ідеї, чистота різьблення - відсутність так званих "зарізів пилки" і видовищність самої роботи", - розповів Дишлевий.

За його словами, у цьому році темою для Чемпіонату світу з різьби бензопилою, який проводиться в Європі з кінця ХХ століття, була обрана тема полювання. У номінації "Створення основної скульптури" художники з допомогою бензопилок вирізали з дуба сцени на тему полювання в давнину і середньовіччі. У номінації "Швидкісне різьблення" - мініскульптури висотою до 50 см. на тему полювання і мисливських трофеїв.

"Наша скульптурна композиція складалася з трьох основних скульптур: мисливця періоду кам'яного віку, який зі списом кидається на величезного кабана, самого вепра і трьох собак, що допомагають мисливцеві. За допомогою традиційного для скульпторів ручного інструменту на створення такої роботи в такій якості знадобилося б кілька місяців", - розповів Сергій Дишлевий.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook