Запорізький плавець здобув бронзу Всесвітньої Універсіаді

Другу медаль Всесвітньої літньої Універсіади поклав у скарбничку Запорізької області плавець Сергій Фролов

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Так, студент Запорізького національного університету пробився до фіналу на дистанції 800 м вільним стилем. У вирішальній битві за медалі Сергій фінішував третім, з результатом 7:51.06. Другий результат показав ще один українець - Михайло Романчук (7:46.28). Обігнав українців лише досвідчений італієць, олімпійський чемпіон Григоріо Пальтриньєрі (7:45.76), який встановив новий рекорд Універсіади.

Відзначимо, що для Сергія Фролова це вже п'ята медаль Всесвітніх Універсіад, до цього он двічі ставав медалістом студентських змагань у Казані (2013) та Кванджу (2015).

А от молодий ровенчанин Михайло Романчук став мультимедалістом змагань у Тайбеї, зібравши повний комплект нагород – золото, срібло та бронзу.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький спортсмен потрапив у півфінал Всесвітньої Універсіади.