Запорізький плавець завоював срібло міжнародного турніру (ФОТО)

Запорізький спортсмен Сергій Фролов став срібним призером ювілейного турніру з плавання, який відбувся в Люксембурзі

Запорізький плавець завоював срібло міжн…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Люксембург в 20-й раз приймав масштабний міжнародний турнір з плавання - "Luxembourg Euro Meet 2018". Відкривали новий змагальний рік на цьому старті і запорізькі спортсмени.

На дистанції 1500 м вільним стилем успішно виступив Сергій Фролов. З результатом 15:26.65 вихованець СДЮШОР "Спартак-КПУ" став другим. На дистанції 400 м вільним стилем Фролов фінішував четвертим, показавши час 3:51.53.

Ще один запорізький спортсмен Сергій Шевцов виступав на двох дистанціях, і на обох потрапив в фінали. 50 м вільним стилем проплив з шостим результатом (22.78), а 100 - з п'ятим (49.52).

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький плавець встановив новий рекорд України.