ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький обласний військкомат потренується швидко збирати військових

Запорізький обласний військовий комісаріат планує з 24 по 27 червня цього року провести навчальні збори з призовом військовозобов’язаних до складу стрілецького батальйону у кількості близько 500 осіб
Depo.
23 червня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua
Запорізький обласний військкомат потренується швидко збирати військових
Запорізький обласний військкомат потренується швидко збирати військових

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ОДА. Із загальної кількості військових близько 450 - рядового і сержантського складу та близько 50 - офіцери запасу. Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом майор Коновал, на збори будуть залучатися військовозобов'язані з усіх районів області.

Збори пройдуть за програмою, аналогічною тій, яка вже відпрацьовувалась військовими комісаріатами області на початку червня, коли на території області проходили командно-штабні навчання з територіальної оборони.

Так, 24-25 червня буде проведено практичне оповіщення та збір військовозобов'язаних, яких призначено до складу батальйону, медичний огляд, отримання особистої зброї, розміщення особового складу; 26-27 червня відбудеться приведення до військової присяги, бойове злагодження підрозділів, а також навчальні заняття.

Після закінчення навчальних зборів військовозобов'язані, які будуть до них залучені, повернуться додому до своїх звичайних повсякденних справ.
Проведення зборів з військовозобов'язаними дозволить військовим комісаріатам відпрацювати питання оповіщення і призову в стислі терміни, а особовому складу військовозобов'язаних - пройти короткий курс військової підготовки.

Окремий стрілецький батальйон призначений для охорони і оборони об'єктів військової інфраструктури, адмінбудівель обласної та районних державних адміністрацій , служби на блокпостах, для ведення бойових дій у випадку проникнення на територію області незаконних збройних формувань.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua