Запорізький нардеп записав передноворічний ролик про один народ - російські пропагандисти у захваті

Російські і проросійські ЗМІ активно поширюють ролик нардепа Євгена Балицького, що з’явився в youtube вчора, 28 грудня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Народний депутат від "Опозиційного блоку " Євген Балицький записав відеозверення на підтримку зареєстрованого ним законопроекту "Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні". У зверненні він говорить про утискання російської мови в Україні, а також заявляє (мовою оригіналу): "Русские и украинцы всегда будут братским народом".

Запорізький нардеп записав передноворічний ролик про один народ - російські пропагандисти у захваті - фото 1

Ролик уже старанно розкручують у російських в проросійських ЗМІ і пабликах у соцмережах. Про нього згадують Вісти, транслює канал "Новоросія", пишуть "РИА Новости".

Запорізький нардеп записав передноворічний ролик про один народ - російські пропагандисти у захваті - фото 2

Запорізький нардеп записав передноворічний ролик про один народ - російські пропагандисти у захваті - фото 3

Останні, зокрема, зазначають, що заяву Балицького щодо необхідності захисту російської мови в Україні підтримали депутат від "Опоблоку" Тетяна Бахтєєва та позафракційний Яков Безбах. Варто зазначити, що обидва фігурують у листуванні Владислава Суркова як ті, що активно висловлювалися на підтримку регіональних автономістських проектів. Безбах, зокрема, на підтримку спецстатусу для Запоріжжя.

Нагадаємо, вчора, 28 грудня, нардеп Євген Балицький зареєстрував у Раді законопроект "Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні", в якому пропонує популяризувати російську мову на державні кошти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя