Запорізький нардеп задекларував 13 земельних ділянок, 6 будинків та жодної готівки

Петро Сабашук оприлюднив електронну декларацію

Електронна декларація запорізького депутата Верховної Ради України Петра Сабашука з'явилася на сайті Єдиного державного реєстру декларацій. Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Згідно документу, родина Сабашуків має чимало нерухомості (нагадаємо, до обрання депутатом він займався переважно будівельним бізнесом). Це, зокрема, 10 ділянок землі у Києві та області в самого нардепа (загальна площа - близько 10 тисяч кв. м.) та 3 ділянки в Запоріжжі та області в його дружини Олени Анатоліївни (приблизно 2500 "квадратів"). Також Сабашук має дві квартири в столиці (222 та 45 "квадратів"), а дружина - будинок (319 метрів) та квартиру (65 кв. м) у Запоріжжі. Власністю парламентаря є ще 3 дачні будинки в Києві - 18, 19 та 28 "квадратів".  До того ж декларант вказав у документі 18-метрову кімнату в Запоріжжі, яка належить компанії "Укрбуд" і в якій він зареєстрований.

Є в активах Сабашука і недобудовані об'єкти нерухомості в Києві: 2 будинки (512 та 340 кв. м) та три господарські будівлі (380 "квадратів" загалом).

Петро Павлович володіє двома японськими мотоциклами - Yamaha та Kawasaki, а також причіпним фургоном. На дружину зареєстровано автівку Subaru Impreza.

В якості іншого рухомого майна декларант вказав будматеріали. 

Сабашук є власником невеликої кількості акцій компанії "Рассвет-Енерго" (на 174 гривні). Водночас його дружина має акції ПАТ "Рассвет" вартістю 96 тисяч гривень. Олена Анатоліївна Сабашук крім цього володіє 90% капіталу Запорізького домобудівного комбінату та 100% житлосервісу "Рассвет". Також вона є кінцевим бенефіціарним власником 18 юридичних осіб - структур, які свого часу контролював її чоловік ("Рассвет", Запорізький домобудівний комбінат, завод "Львівсільмаш", "Леополіс конгрес хол", "Лемберг індастріал парк" тощо).

Минулого року Петро Сабашук отримав 72 тисячі депутатської зарплатні, 80 тисяч для виконання повноважень нардепа та неоплачених товарів від Запорізького домобудівного комбінату на 113 тисяч. Дружина парламентаря заробила 362 тисячі зарплатні (у трьох бізнес-структурах, які раніше належали чоловіку). Дивіденди Олени Анатоліївни від володіння Запорізьким домобудівним комбінатом склали 1 мільйон 960 тисяч гривень. Від того ж комбінату вона отримала 7 мільйонів 223 тисячі гривень  безвідсоткової зворотньої позики, від компанії "Рассвет" - 37 тисяч, а від доньки Віталії - подарунок у вигляді цінних паперів вартістю 270 тисяч гривень.

Петро Павлович позичив у компаній, які контролює його дружина (Запорізького домобудівного комбінату та заводу "Львівсільмаш") 1 мільйон 450 тисяч гривень. У минулі роки він отримав позику від різних структур компанії "Рассвет" та ЗДК на суму понад 12 мільйонів гривень, а дружина - приблизно на 6 мільйонів 700 тисяч. Крім того, нардеп задекларував відступлення права вимоги на загальну суму 4,5 млн гривень та переведення боргу в розмірі 8,9 млн грн.

Згідно декларації, Петро Сабашук входить до президії громадської організації "Будівельна палата України".

Раніше свої декларації подали запорізькі нардепи  Ігор Артюшенко, Петро ВанатМикола ФроловОлександр Пономарьов та Сергій Валентиров.

Нагадаємо,останнім днем подачі електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, є 30 жовтня 2016 року.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"