Запорізький нардеп пригрозив "від'їздом" території свого округу зі складу України (ВІДЕО)

Народний депутат від Опозиційного блоку Євген Балицький в ефірі каналу 112 припустив вихід свого округу, що включає територію Мелітопольського району Запорізької області, зі складу України

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

До відверто сепаратистських заяв Балицький вдався у вечірньому ефірі, 13 листопада, у відповідь на побажання Дмитра Корчинського членам фракції "Опоблоку" швидше поїхати на Росію. Балицький заявив, що, можливо, і поїде, але разом із територією свого округу.

"Ми поїдемо! Може бути. Такі як округ, який я представляю. Тільки ми поїдемо зі своїми територіями. Вас це зовсім не бентежить?" - заявив нардеп.

Нагадаємо, Євген Балицький був обраний до Верховної Ради України на позачергових виборах 2014 року від виборчого округу №80, що включає місто Мелітополь (друге за кількістю населення після обласного центру) та Мелітопольський район.

Також нагадаємо, що Балицький відомий своїми проросійськими та сепаратистськими заявами та діями. Зокрема, він зареєстрував в Раді законопроект щодо надання Запоріжжю спеціального статусу, а також законопроект "Про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку, популяризації та захисту російської мови, інших мов національних меншин в Україні", в якому пропонує популяризувати російську мову на державні кошти. Згодом стало відомо, що законопроект був ініційований Кремлем, після чого він зник із сайту ВР.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя