ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький нардеп отримав 716 тисяч на оздоровлення ветеранів

Обласний департамент соціального захисту уклав низку угод на оздоровлення пільговиків
Depo.
2 липня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua

Згідно даних офіційного порталу державних закупівель, чотири лоти з оголошених шести виграли ПП "Курорти Приазов'я", ще два - ПрАТ "Приазовкурорт", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Бази відпочинку, що входять до "Курортів Приазов'я", отримали від держави 50 путівок на санаторно-курортне лікування захворювань кістково-м'язової системи, 40 путівок на лікування органів нервової системи для ветеранів війни, праці та дітей війни. Також, для інвалідів ПП отримало 30 путівок на лікування кістково-м'язової системи та 35 путівок на лікування нервової системи. Загальна вартість путівок, що фінансуватимуться з обласного бюджету, складає 716 тисяч гривень.

"Приазовкурорт", що належить "Укрпрофоздоровниці" профспілок, виграв лот на 85 путівок на санаторно-курортне лікування захворювань серцево-судинної системи та кровообігу для ветеранів та 40 путівок такого ж спрямування для інвалідів, загальною сумою на 593 тисячі гривень.

Під загальною назвою "Курортів Приазов'я" об'єднуються санаторій "Нафтохімік України", база відпочинку "Бригантина", дитячий оздоровчий табір "Факел", база відпочинку "Прибой" та санаторій "Арктика".

"Курорти Приазов'я" є частиною групи підприємств, куди входять також "Бердянський райагропромпостач", виробник мастильних матеріалів "Агрінол", Бердянський завод ЗБК, Бердянські жниварки, агрофірма "Приазовська", автотранспортне підприємство "Транском" та інші. Усі ці фірми контролюються народним депутатом Олександром Пономарьовим.

За минулий сезон ПП отримало замовлень на путівки на 5 мільйонів гривень, що становить близько 18% від загального обсягу коштів, виділених в області на оздоровлення.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua