ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький нардеп очолив деокупаційне об'єднання у ВР

Міжфракційне об’єднання "Наступ" має на меті очищення тилу від впливів Росії
Depo.
19 березня 2016 14:56
ФОТО: depo.ua
Запорізький нардеп очолив деокупаційне об
Міжфракційне об’єднання "Наступ" має на меті очищення тилу від впливів Росії

В українському парламенті 18 березня створено Антиокупаційне міжфракційне об'єднання "Наступ". В нього увійшли десять народних депутатів з різних фракцій. Співголовою став запорізький нардеп від БПП Ігор Артюшенко разом із Андрієм Левусом та Миколою Княжицьким. Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає портал Depo.Запоріжжя.

"Разом із колегами презентували створене нами антиокупаційне міжфракційне депутатське об’єднання "Наступ", покликане очистити Україну від "русского міра". Разом із Андрієм Левусом та Миколою Княжицьким я став співголовою даного об’єднання. Маємо на меті провести деокупацію як інформаційного, так і економічного простору нашої держави. Тож найближчим часом готуємо та подаємо до Верховної Ради пакет антиокупаційних законопроектів, зокрема чотири з них плануємо подати вже наступного тижня", - прокоментував Артюшенко створення "Наступу".

Раніше учасники об’єднання заявили, що першими ініціативами "Наступу" стануть заборона росіянам брати участь в держзакупівлях, розширення санкційного законодавства щодо ліцензійних товарів, заборона символів та топоніміки царської Росії, заборона на весь російський контент на ТВ, в кіно і в театрах, збір підписів в парламенті за арешт Медведчука.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя